Ogłoszenie

ZAPRASZAM DO REJESTRACJI!!! :)

#1 2010-06-02 15:28:50

 Ania

Administrator

21131707
Skąd: Świętochłowice
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 265
Punktów :   
WWW

Nowości w The Sims 3 Kariera

Jak większość wie, w dodatku Kariera będzie możliwość robienia tatuaży, ale to jest już teraz! W nowej aktualizacji dali taką możliwość- tatuaż można umieścić na plecach, rękach, klatce piersiowej i nogach sima. Można to zrobić albo w CASie, albo w SPA za 300 simeleonów. Są 4 wzory- simowy kryształ, motyl, słońce i jakieś esy-floresy (nie wiem jak to nazwać inaczej ). W zaawansowanych możemy zmienić przezroczystość i rozmiar, do wyboru są także kolory.
Do tego można teraz dodawać działki i zmienić nieco krajobraz miasta- dodając rośliny, kamulce, itp. W stworzeniu sima można w relacjach zaznaczyć narzeczony, dziewczyna albo chłopak. Dzieci będą w większym stopniu dziedziczyć kolor skóry i typ włosów rodziców, simowie mogą odblokowywać opcje ubioru i dzielić się nimi z członkami rodziny, używając interakcji „Zaprojektuj ubranie” na komodzie.
Do nowości należą również: używanie opcji stylu na sufitach oraz dodawanie i usuwanie sufitu podczas projektowania domu,
opcja stylu dostępna także na krawędziach płytek podłogi, podczas umieszczania ścian, pokojów, fundamentów/tarasów, płytek podłogi, dachów, basenów, ogrodzeń oraz piwnic pojawi się taśma miernicza, która pomaga w precyzyjniejszym budowaniu. Zestawy okładzin ścian można znaleźć pod zakładką w trybie budowania. Możemy teraz manipulować w trybie budowania nachyleniem poszczególnych części dachu. Rzeźby można znaleźć w nowej kategorii sortowania „Rzeźby” w trybie kupowania.

Dziękuje za uwagę


1. Admin wszystko widzi , wszystko słyszy, wszystko wie!
2. Jeśli się myli patrz punkt 1!

pozdrawiam wszystkich

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
eftech.pl