Dodatki do the Sims 3

Dodatki do The Sims 3

Ogłoszenie

ZAPRASZAM DO REJESTRACJI!!! :)

#1 2010-05-21 12:15:08

 Ania

Administrator

21131707
Skąd: Świętochłowice
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 265
Punktów :   
WWW

[Windows XP] Gdy brakuje miejsca na C:\

Jest to często pojawiający się problem, gdy instalujemy kolejne dodatki i dokonujemy kolejnych zapisów gry. Katalog Moje dokumenty pęka w szwach, brakuje miejsca na dysku C, a system operacyjny ledwo dyszy. Nic prostszego! O ile posiadamy Windows XP (nie wiem jak to jest z nowszymi), możemy bez obaw przenieść folder Moje dokumenty na inną partycję. Wszystkie pliki będą odnajdowały się bez problemu, jak gdybyśmy nigdy nic nie zmieniali. Teraz krok po kroku:


1. Wchodzimy do menu Start i klikamy lewym przyciskiem myszy na Moje dokumenty i wybieramy opcje Właściwości/


2. W zakładce Element docelowy klikamy przycisk Przenieś...


3. Wybieramy nową lokalizację i klikamy OK,
Pamiętając!:
Jednak o tym, aby utworzyć odpowiedni folder o nazwie Moje dokumenty lub jakiej tylko chcemy, gdyż przenosimy zawartość folderu, a nie cały katalog


4. Po wybraniu lokalizacji zatwierdzamy wszystkie zmiany klikając OK lub Zastosuj:


Sama przenosiłam ten katalog i bez problemów czytało wszystkie zapisy gier. Sprawdzałam to na TS3 oraz Cywilizacji.

Dodam jeszcze, że wg. strony CentrumXP.pl umieszczenie Moich dokumentów na dysku systemowym nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ w przypadku awarii systemu Windows XP możemy utracić wszystkie nasze dane. Mi nigdy to się nie zdarzyło, ale tak czy owak polecają przenoszenie katalogu na inną partycję.


1. Admin wszystko widzi , wszystko słyszy, wszystko wie!
2. Jeśli się myli patrz punkt 1!

pozdrawiam wszystkich

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jak zacząć biegać agabka.net.pl