Dodatki do the Sims 3

Dodatki do The Sims 3

Ogłoszenie

ZAPRASZAM DO REJESTRACJI!!! :)

#1 2010-05-24 13:25:30

 Ania

Administrator

21131707
Skąd: Świętochłowice
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 265
Punktów :   
WWW

Wasze pupile

W tym wątku możecie opisywac swoje słodziaki =)


1. Admin wszystko widzi , wszystko słyszy, wszystko wie!
2. Jeśli się myli patrz punkt 1!

pozdrawiam wszystkich

Offline

#2 2010-05-24 13:36:02

 Ania

Administrator

21131707
Skąd: Świętochłowice
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 265
Punktów :   
WWW

Re: Wasze pupile

To ja zaczne... posiadam dwa zwierzątka

ŚWINKĘ MORSKĄ - TOSIĘ =)
Jest ona bardzo malutka, jest w kolorze kremowym ale ma szare łatki =) Ma dwa latka (w sierpniu będzie miała trzy) .Ma śliczne święcące oczka i uwielbia sałatę =) Jej ulubione jedzenie to: słonecznik, kolorowe patyczki (przysmak dla zwierząt), malinowe dropsiki (przysmak dla zwierząt), warzywa i owoce. Jej ulubionym zajęciem jest wchodzenie mi za szlafrok i spanie w rękawie =) Dostałam ją od mojej cioci =)

PSA - LAKIEGO =)
Laki jest on także mały, jego sierść jest w kolorze czernym lecz kawałki pyszka i łapek ma brązowe =) Gdy go dostałąm miał sześć miesięcy, aktualnie ma pięć miesięcy (urodzinki ma w grudniu). Uwielbia psie przysmaki w formie małych kosteczek =) Jego ulubionym jedzeniem sa: patyczki do gryzienia (przysmak dla psów), psie ciasteczka, świńskie ucha, ciastka i czekolada, kości. Jego ulubionym zajęciem jest maltretowanie swojej zabawki "małpki", aportowanie, bieganie i chodzenie na spacery =) Dostałam go od weterynarza... (gdybym go nie wzieła to poszedł by do schroniska =(... a mi go było szkoda) =)


1. Admin wszystko widzi , wszystko słyszy, wszystko wie!
2. Jeśli się myli patrz punkt 1!

pozdrawiam wszystkich

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.beattheboredom.pl/jakie-technologie-sa